Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Bulkowo - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne dwa pokoje z dużym balkonem Podolszyce Północne ul. Andersa Szukasz mieszkania, które jest funkcjonalne, słoneczne i łączy spokój z miejską wygodą ? 43-metrowe lokum na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AD Nieruchomości oferuje: do wynajęcia - idealne dla dwóch par, przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok.70 m , położone na 2 piętrze domu w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

22 579 €7 056 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 056 mkw, położony w niedalekiej odległości od Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 3000 m2, w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Działka ogrodzona i utwardzona, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 55 m x 54 m (wymiary podane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjny apartament o powierzchni 38 m2 usytuowany na paterze, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie wykończone bardzo dobrej jakości materiałami. Wyposażone w nowiutkie.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²195 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agora Nieruchomości poleca: lokal użytkowy do wynajęcia, płock, ul. Nowy Rynek Miejscowość: płock Osiedle: stare Miasto - Centrum Ulica: nowy Rynek Pow. użytkowa: 195mkw Piętro: 1 (winda towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²98 m² 3 136 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Agora Nieruchomości poleca: duży lokal biurowy do wynajęcia Miejscowość: płock Osiedle: okolice ul.Targowej, wjazd do miasta od strony Bielska Ulica: Bielska 58 Pow. użytkowa: ok. 98m2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia! - os. Wyszogrodzka - 16 pokoi - 53 miejsca - 2 kuchnie (wyposażone) - 4 łazienki + dodatkowe prysznice - garaż + parking na 4 auta Dom przeznaczony do wynajęcia dla pracowników. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł500 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 500 m2 stanowiący część działki ew. nr 1910/29, obr.Sochaczew Boryszew. Teren najmu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 670 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Do wynajęcia obiekt magazynowy z 2008r. z możliwością prowadzenia funkcji produkcyjnej o łącznej powierzchni ok 2670m2 usytuowany w miejscowości Kosewo (obok Nasielska). Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Stacja paliw Bulkowo

Bulkowo,mazowieckie

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do Wynajęcia nieczynna stacja paliw w okolicach Płocka - w miejscowości Łubki Nowe gm. Bulkowo Nieruchomość położona na dużej przestronnej działce możliwej do zaadoptowania na inne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bulkowo

Bulkowo,mazowieckie

0,65 zł/m²6 147 m² 4 000 zł

 

 

 

Bulkowo,mazowieckie

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij